«Волонтери» обкрадали харківських пенсіонерів

Учасники схеми "заробили" майже два мільйони гривень.

Зловмисники грабували жителів Харкова, Лозової, Київської та Дніпропетровської областей.

Слідчі оголосили підозру чотирьом «волонтерам», які обкрадали пенсіонерів. Як установили слідчі, схему створила 23-річна жінка у липні 2023 року. Вона долучила двох жінок і чоловіка ромської національності. Зловмисники видавали себе за волонтерів, проникали у домівки пенсіонерів і обкрадали їх. Діяли вони майже рік. «Волонтери» встигли вкрасти за цей час майна і грошей на 1,8 мільйона гривень.

«Жертвами підозрюваних були особи похилого віку. Зловмисники приходили до літніх людей додому і представлялися волонтерами, що роздають гуманітарну допомогу. Під цим приводом підозрювані проникали всередину помешкань потерпілих, після чого викрадали їхнє майно, грошові кошти і відкрито грабували», — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Підозру зловмисникам оголосили за ч. 5 ст. 185 і ч. 5 ст. 186 (крадіжки і грабежі, вчинені організованою групою) Кримінального кодексу України. Наразі вони знаходяться під вартою.

Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура ПопереднійНаступний

Як писав UA-NEWS.in.ua, харків’яни під виглядом волонтерів вивозили зброю з фронту і ховали у гаражі. Арсенал зберігали у гаражі у Слобідському районі.

Джерело

Новостной сайт города Харьков