Футболіст з Краснограда зіграв за збірну України проти Англії

26 березня збірна України з футболу зустрічалася з командою Англії. В основному складі нашої команди вийшов уродженець міста Красноград Харківської області Михайло Мудрик.

Як передає «Слобідський край», вчора, 26 березня, збірна України з футболу розпочала відбір на чемпіонат Європи – 2024. Підопічні Руслана Ротаня на виїзді зустрічалися з Англією. У стартовому складі нашої команди вийшов уродженець міста Красноград Михайло Мудрик, який провів на полі 61 хвилину. Інший футболіст з Краснограда воротар Андрій Лунін був у заявці на цей матч, але увесь поєдинок провів на лаві для запасних.

Українці трималися проти потужних англійців 37 хвилин, після чого дуже швидко пропустили двічі. Спочатку рахунок у зустрічі відкрив Гаррі Кейн, а до перерви перевагу господарів подвоїв Букайо Сака. У другому таймі переломити хід гри в наших хлопців не вийшло – 2:0 перемога британців.

За підсумками матчу аналітичний портал WhoScored оцінив дії гравців на полі. Найгіршу оцінку в збірній України отримав наш земляк Мудрик – 5,7.

– Так, він відіграв слабко, але казати, що він найгірший був, вважаю, це недоречним, уся команда зіграла не кращим чином. Михайлові морально важко – і фізично, і психологічно. На нього тиснуть через його величезну вартість. Його всі критикують, звичайно, це позначається і на грі. Він мені в березні писав, вітав з днем народження. Треба буде йому зателефонувати, підтримати, аби він не звертав увагу на ці слова і продовжував працювати над собою, – розповів медіа «Слобідський край» перший тренер Мудрика Михайло Меркулов.

Наступний матч відбору Україна проведе 16 червня цього року проти Північної Македонії.

Нагадаємо, у Краснограді провели благодійний турнір з футзалу, а у Харкові команди з деокупованих громад Харківської області розіграли незвичний кубок. А у Валках пройшов турнір з футзалу.

Більше новин міста Красноград та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.