До села Грушуваха надійшло 15 великовантажних автомобілів з будівельними матеріалами

Джерело: Барвінківська міська рада

Для жителів Грушуваського старостинського округу Барвінківської громади Харківської області надійшли будівельні матеріали.

Як повідомив медіа «Слобідський край» очільник Барвінківської громади Олександр Бало, будівельні матеріали були передані Грушуваському старостинському округу. Зокрема, було отримано шифер, руберойд, обрізні дошки, цвяхи тощо. 

– 15 великовантажних автомобілів доставили будівельний матеріал з міста Києва до села Грушуваха. Цю допомогу нам передало Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців. Вони дуже допомогли будівельними матеріалами, тепер жителі можуть закрити розбиті дахи та вікна. Зберігання цих матеріалів, охорону та видачу населенню організував староста Олександр Маслов, – зазначив Олександр Бало.

За його словами, наразі у Барвінківській громаді зареєстровано 720 актів про пошкодження майна. Утім, ця цифра змінюється щодня. Деякі жителі ще не повернулися до громади, як наслідок і досі не реєстрували пошкодження своїх домоволодінь.

Також нагадаємо, у місті Барвінкове пошкоджено близько тринадцяти багатоповерхівок. 

Раніше ми писали, що 26 січня між селами Червоне та Велика Комишуваха на невідомому вибуховому пристрої у полі підірвалися двоє чоловіків 40 та 35 років. Нагадаємо, нещодавно у село Червоне Барвінківської громади повернули світло.

Усі новини Барвінкове читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков