У Харківській області почали відновлювати ще один міст

Це буде капітальний ремонт.

Наразі у роботі 18 мостів.

У Харківській області розпочали капітальний ремонт ще на одному мосту, який був зруйнований наприкінці лютого минулого року через війну. Де саме знаходиться міст, у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області не повідомляють через безпекові моменти.

«Відбудова мостів на ключових логістичних маршрутах вкрай важлива для обороноздатності країни. Стале транспортне сполучення відіграє значну роль у забезпеченні військових потреб та роботи гуманітарних коридорів. Тому з моменту деокупації Харківщини не припиняємо працювати на інфраструктурних об’єктах. Біля 25 зруйнованих мостів звели тимчасові переправи та капітально відбудовуємо 18 споруд», — розповіли у Службі відновлення.

Роботи тривають на 18 мостах. Дорожні бригади демонтують конструкції, які були зруйновані, розчищають територію, зводять будмайданчики, роблять фундаменти, опори та прогонові будови. 

У Службі відновлення кажуть, що завершують проєктувати інші споруди на дорогах держзначення у регіоні, де проводитимуть капремонт.

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області ПопереднійНаступний

Як писав UA-NEWS.in.ua, на відновлення мостів у Харківській області потрібно 4,3 мільярда гривень. Станом на кінець липня область не отримувала грошей від держави на відновлення мостів. Проте підрядники не відмовилися проводити роботи, на це вони витрачали власні кошти.

Джерело

Новостной сайт города Харьков