Потрапив під бомбардування: у Харкові вперше встановили біопротез собаці

Фото: Віталій Клубань

У Харкові вперше провели біоінтегроване протезування кінцівки собаки, який потрапив під російський обстріл.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на головного лікаря Харківського ветеринарного шпиталю Віталія Клубаня.

Унікальну операцію скаліченому 56-кілограмовому тер’єру зробили на базі Салтівської ветеринарної клініки, це філіал «Харківського ветеринарного госпіталю».

«Травматична ампутація кінцівки в наслідок бомбардування російськими окупантами, забороненими касетними снарядами в Харківській області. Чорний тер’єр попав під обстріл в садку. Надіємося на скоре одужання нашого пацієнта. Подяка власникам, що не кинули свого улюбленця в такі тяжкі часи. Коли вони розповідали як його раненого переправляли через лінію фронту, кров стане в жилах», — розповідає Віталій Клубань.

Нагадаємо, у Харкові тимчасово припинено рух одного з тролейбусів.

Нещодавно ми писали, що унаслідок аварії на колекторі стався провал на проїжджій частині автотраси. Ремонтні бригади спільно з дорожньою службою огородили аварійну ділянку діаметром 1500 мм з глибиною залягання 6 м.

Окрім того, у понеділок, 15 травня, з 10:00 до 18:00  у місті Харків буде припинено рух трамваїв по вулиці Плеханівській між вулицями Молочна і Кошкіна.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело