Харків’янки здобули золото і бронзу у змаганнях на чемпіонаті України

Спортсменки з Харківської області вибороли дві золоті та бронзову медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Спортивний захід відбувся з 26 по 28 січня у місті Київ.

У змаганнях з п’ятиборства серед дівчат не було рівних спортсменці Харківської області Олександрі Сівцовій, яка з результатом 3382 очок посіла перше місце. Також на її рахунку була бронзова медальна в бігу дистанції 60 метрів з бар’єрами.

Ще одну золоту медаль Харківщині принесла Єлизавета Лаєвська, яка перемогла в секторі потрійного стрибка з результатом 11,47 метрів.

Нагадаємо, що для спортсменів з Харкова на участь в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, Європейських іграх та Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту збільшили розмір стипендії.

Раніше ми писали, що гравці команди ДЮСШ «Юність» з Лозівської громади стали бронзовими призерами KHARKIV WINTER CUP 2023.