Зруйновані всі тепломережі: у місті Барвінкове встановлюватимуть модульні котельні

Фото ілюстративне

Через постійні обстріли, яких росія завдавала по місту Барвінкове Харківської області, тут зруйновані всі тепломережі.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» очільник Барвінківської громади Олександр Бало, наразі громаді не вистачає будівельних матеріалів. Усі пошкодження тут намагаються закривати самостійно, адже бажаючих допомогти у відновленні ТГ дуже мало. 

– Через те, що ми знаходимося у зоні бойових дій, дуже мало організацій хочуть наразі допомагати нам з відновленням. Утім, ми отримуємо будівельні матеріали та можемо закривати хоча б першочергові проблеми громади, – каже Олександр Бало.

Наразі у місті Барвінкове розробляють проєкти теплопостачання. У школах та адмінбудівлях будуть встановлювати модульні котельні.

– Наша центральна котельня більше не буде працювати. Через обстріли у нас зруйновані всі тепломережі, щоб їх відновити, треба дуже багато грошей. Тому ми будемо встановлювати модульні котельні, це буде більш економним рішенням, – зазначив очільник Барвінківської ТГ.

У місті є світло, вода, газ. Працює практично вся цивільна інфраструктура. Протягом декількох тижнів планують відкрити міграційну службу.

– Приміщення міграційки постраждало від обстрілів, ми їм надали нове приміщення. Сподіваємося, що найближчим часом воно запрацює. Людей багато у громаді, вони повертаються навіть у найрозбитіші села, – розповів Олександр Бало.

Нагадаємо, у селі Велика Комишуваха повністю зруйновано 143 домівки з 340.

Раніше ми писали, що до села Грушуваха надійшло 15 великовантажних автомобілів з будівельними матеріалами. Також нагадаємо, у місті Барвінкове пошкоджено близько тринадцяти багатоповерхівок. 

Усі новини Барвінкове читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков