Завідувача харківського кладовища затримали за хабар

Співробітник кладовища зателефонував чоловіку та озвучив суму.

Хабарника відправили під варту.

Слідчі оголосили підозру 42-річному завідувачу третього кладовища Харкова. У серпні 2023 року він вимагав від чоловіка хабар за надання місця для поховання близької йому людини. За допомогу з місцем на кладовищі треба було заплатити 2000 доларів. Під час передачі грошей доглядача викрили.

«Службовець зателефонував до чоловіка та повідомив, що треба зустрітись та передати йому першу частину суми у розмірі 1500 доларів США. 8 серпня чоловік отримав від співробітників кладовища свідоцтво про поховання жінки та передав хабарнику-доглядачу 1500 доларів США. Проте грошима ділок розпорядитись не зміг: його затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України», — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Підозру завідувачу сформували за ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України. Завідувача взяли під варту.

Нагадаємо, кладовище №3 знаходиться у підпорядкуванні КП «Ритуал».

Як писав UA-NEWS.in.ua, чиновника райадміністрації у Харкові викрили на хабарі за встановлення торговельного кіоску. За дозвіл на розміщення павільйону 27-річний посадовець просив 3000 доларів.

Джерело

Новостной сайт города Харьков