Затримали харків’ян, які планували утікти за кордон на гумовому човні

Троє молодих чоловіків заплатили за втечу у Молдову.

На українсько-молдовському кордоні затримали групу чоловіків призовного віку, які переховувалися у лісах і планували пливти по Дністру до Молдови.

Утікачів затримали прикордонники Могилів-Подільського загону на березі Дністра. Троє харків’ян та двоє одеситів планували незаконно дістатися до суміжної держави, а 44-річний іноземець забезпечував їхню «подорож» через річку гумовим човном.

«Установлено, що напередодні чоловіки з різних регіонів прибули в заздалегідь обумовлене місце на під’їзді до контрольованого прикордонного району. Групу зустрічав іноземець-переправник. Протягом майже двох діб, переховуючись у різних лісосмугах, чоловіки планували здійснення «трансферу» за кордон. Однак на результат подорожі вплинула пильність прикордонників. У найвідповідальніший момент «горе-плавців» вже очікували вартові кордону», — повідомили у Державній прикордонній службі.

За подорож у Молдову на човні чоловіки заплатили по 2000 доларів, переправника знайшли через популярні інтернет-застосунки.

Стосовно громадян України склали протоколи, справи скеровано до суду. Громадянину Молдови слідчі Нацполіції вручили підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 332 ККУ. За такий злочин йому загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Джерело

Новостной сайт города Харьков