У зруйнованому ліцеї Клугино-Башкирівки проходить експертиза завданих збитків (фото)

У Чугуївській громаді Харківської області дві школи зруйновані окупантами, одна – дуже сильно пошкоджена.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, найбільших руйнувань у громаді зазнали три школи. Дві з них – зруйновані, одна дуже сильно пошкоджена.

– Сьогодні з тим школами, які зруйновані, в нас вже відпрацьована вся проєктно-кошторисна документація на відновлення. І це дуже важливо, бо люди хочуть повертатися, діти хочуть повертатися саме до тих шкіл, де вони навчалися, – зазначила Галина Мінаєва.

Так, одна школа потребує значного капітального ремонту, там необхідно поміняти вікна, провести ремонтні роботи на інженерних комунікаціях. Хоча на це потрібно немалі кошти, громада не чекає на закінчення війни та вже готується до офлайн навчання. У деяких навчальних закладах вже облаштовано укриття з гарними умовами – санітарними кімнатами, душовими кабінами та вбиральнями.

Наразі у ліцеї в селі Клугино-Башкирівка проводиться експертиза. Після отримання висновку громада буде відновлювати заклад, адже він є дуже важливим для населеного пункту. До початку повномасштабного вторгнення тут навчалося 440 дітей, наразі залишилося 350.

Нагадаємо, п’ятиповерхівка у селі Клугино-Башкирівка Чугуївської громади Харківської області тричі піддалася обстрілу росії. 

Нагадаємо, навантаженість на дороги Чугуївської громади Харківської області значно зросла. 

Раніше ми писали, Будинок культури в Чугуєві будуть демонтувати.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков