У шістьох громадах Харківщини відновлять кілька пошкоджених шкіл

Фото: Слобідський край

У Балаклійській, Дергачівській, Ізюмській, Оскільській, Печенізькій, Роганьській громадах Харківської області відновлять сім шкіл, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. 

Про це медіа «Слобідський край» повідомили представники програми «U-LEAD з Європою».

За підтримки міжнародних партнерів на Харківщині відновлять Роганський академічний ліцей (село Докучаєвське), Русько-Лозівський ліцей, Ізюмський ліцей №11, Капітолівський ліцей, Балаклійський ліцей №5, Яковенківську гімназію та Печенізький ліцей імені Г. Семирадського.

Планується провести різні відновлювальні роботи в кожній школі залежно від ступеня руйнування. Десь відремонтують вікна, дахи, десь замінять двері, проведуть ремонт у класах і коридорах.

За словами представника БФ «Сміливі» Віталія Селика (фонд займатиметься відновленням шкіл), до робіт з відновлення будуть активно залучати волонтерів, місцевих жителів та батьків. Це допоможе прискорити та здешевити роботи, а також сприятиме згуртуванню громади.

Нагадаємо, окупанти продовжують жорстокі обстріли прикордонних населених пунктів Харківської області. За останній місяць зареєстровано близько 140 обстрілів, серед яких 24 – ракетні атаки, що спричинили руйнування цивільних об’єктів.

Нагадаємо також, що у місті Харків триває відновлення одного найбільш зруйнованих районів – Північної Салтівці. Тут поступово відновлюються торговельні точки та сервісні заклади, щоб задовольнити потреби місцевих мешканців.

До речі, «Укрпошта» поновила свої послуги у понад 500 деокупованих населених пунктах Харківської області. Загалом внаслідок збройної агресії рф було пошкоджено або повністю зруйновано щонайменше 67 відділень поштового зв’язку у звільнених громадах.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті

Джерело