У село Грушуваха Барвінківської громади повернули електропостачання

Майже всі абоненти села Грушуваха Барвінківської громади Харківської області під’єднані до світла.

Село Грушуваха одне з найбільш постраждалих населених пунктів Барвінківської громади. Навесні та влітку Грушуваха обстрілювалася окупантами ледь не кожного дня. Наразі силами саперів та енергетиків у село вдалося повернути світло.

– Наприкінці минулого тижня ми почали давати світло у перші домівки Грушувахи. Наразі електропостачання є не в усьому селі, але у більшості домівок точно. Без світла в нас залишається Велика Комишуваха. Також без електропостачання досі залишаються Курулька та Пашкове, – розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» очільник Барвінківської громади Олександр Бало.

Олександр Бало каже, що в громаді ведуться роботи з фіксації пошкоджених та зруйновних домівок. Наразі повністю складено 254 акти, але це лише найменша частка насправді пошкодженої інфраструктури громади.

Раніше ми писали, що 26 січня між селами Червоне та Велика Комишуваха на невідомому вибуховому пристрої у полі підірвалися двоє чоловіків 40 та 35 років. Нагадаємо, нещодавно у село Червоне Барвінківської громади повернули світло. Раніше у місті Барвінкове Харківської області почали збирати пропозиції мешканців про перейменування вулиць та провулків.

Всі новини Барвінкове читайте на нашому сайті.

Джерело