У передмісті Харкова вирішили вчити дітей онлайн

Комісія з техногенно-екологічної безпеки ухвалила рішення про формат навчання.

Учні закладів освіти Пісочина не вийдуть за парти.

У Пісочинській селищній раді провели засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання ухвалили рішення щодо формату навчання у новому навчальному році у закладах громади. Згідно з рішенням, навчання проходитиме у дистанційному форматі. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

«Після обговорення даного питання, враховуючи думку голови та членів комісії, виконавчий комітет Пісочинської селищної ради ухвалив рішення організувати освітній процес у 2023-2024 навчальному році на території громади в онлайн (дистанційному) режимі з використанням засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку», — розповіли у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, рішення щодо формату навчання уже ухвалили у Чугуївському районі, Олексіївській, Богодухівській, Слобожанській, Безлюдівській, Первомайській, Солоницівській, Зміївській і Близнюківській громадах. Там навчання також проходитиме у дистанційному режимі.

Як писав UA-NEWS.in.ua, по всій Харківщині у цьому році переважатиме онлайн-навчання. За змішаною формою хочуть навчати у 19 школах Харкова. Школярі зможуть вийти за парти лише у класах метрополітену.

Джерело

Новостной сайт города Харьков