У місті Зміїв продовжена реєстрація на грошову допомогу від ООН

У місті Зміїв Харківської області 6 та 7 березня продовжить роботу команда Благодійного фонду «Право на захист» зі збору даних на грошову допомогу. Сума допомоги – 2220 гривень на особу щомісячно протягом 3 місяців.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Зміївську міську раду, допомога виплачуватиметься одразу за 3 місяці.

Подати заявку можна за адресою: вул. Гагаріна, 22 з 09:00 до 16:00.

Хто може подати заявку на допомогу?

Зареєструватися тепер можуть не тільки вразливі вимушено переміщені особи 2022 року, але й постраждалі від воєнних дій у Харківській області, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей.

— родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

— родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

— родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

— прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу, та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший ніж 5400 гривень.

Яку необхідно буде надати інформацію:

— ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;

— місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);

— податковий номер (необхідний для виплати допомоги);

— свідоцтво про народження дітей;

— номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” не підходять;

— будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо).

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини. Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

Раніше ми писали також, що у місті Зміїв видають гуманітарну допомогу від двох організацій   та про те, що у Зміївській громаді поновили пільговий проїзд громадським транспортом.

Також жителі Зміївщини отримали першу партію дров за урядовою програмою забезпечення населення безоплатною деревиною на опалення.

Про головні новини Зміїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

 

Джерело