У місті Ізюмі триває ідентифікація загиблих: деталі

1 червня у родичів загиблих жителів міста Ізюм Харківської області братимуть біологічні зразки для ідентифікації похованих поблизу одного з місцевих кладовищ.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Ізюмську міську раду.

Як ідеться у повідомленні, фахівці слідчого управління Головного управління національної поліції Харківської області із залученням криміналістів братимуть біологічні зразки у родичів загиблих, які були поховані поблизу кладовища на вулиці Шекспіра задля ідентифікації загиблих осіб.

Відбір біологічних зразків відбуватиметься 1 червня о 10:00 за адресою: пров. Залізничний, 6 (район Залізничного ринку), місто Ізюм.

Нещодавно ми писали, що в Ізюмі будуть відновлювати першочергово. Наразі місцева адміністрація шукає донорів, щоб відновити житлові будинки, школи, дитячі садки та адміністративні будинки.

Нагадаємо також, газівники змогли відновити газопостачання у місті Ізюм через місяць після закінчення розмінування. Винятком залишаються дуже пошкоджені будинки й домоволодіння, де не живуть люди. Мешканці, які повертаються у місто, мають подати заяву до «Харківгазу» для відновлення.

Більше новин Ізюм та Ізюмський район читайте на нашому сайті. 

Джерело

Новостной сайт города Харьков