У Лозовій спільними зусиллями громади прибрали парк «Дружба» (фото)

У місті Лозова Харківської області 12 травня на території парку «Дружба» було організовано прибирання із залученням багатьох підприємств, установ та організацій. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Лозівську міську раду.

У роботах взяли участь бюджетні установи міста, депутати, рятувальники, приватні підприємці, а також працівники Лозівської дільниці ПАТ «Харківгаз». Загалом понад 300 людей долучилися до прибирання парку «Дружба» протягом дня.

Крім того, на роботи було задіяно 12 одиниць техніки комунальних підприємств.

Управління житлово-комунального господарства зазначає, що масштабних прибирань у парку «Дружба» минулого року не проводили, тому цього разу довелося працювати з подвійною віддачею. Роботи включали вигрібання сміття та сухого листя, вирубування порослі, косіння трави, підмітання та розчищення доріжок.

Нагадаємо, у місті Лозова розглядають можливість відновлення будівлі міського Палацу культури до його початкового вигляду сучасними будівельними матеріалами.  

Також планують відремонтувати школу, яку повністю зруйнували росіяни, а також побудувати бомбосховища.

Також Лозівська міська рада за зверненням Південної й Придніпровської залізниць опрацьовує питання перейменування чотирьох залізничних зупинних пунктів: 936-й кілометр, 939-й кілометр та 940-й кілометр.

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков