У Лозівській громаді понад 200 людей стоять у черзі на отримання житла

У Лозівській громаді Харківської області є декілька черг на житло. У загальній нараховується 222 людини, у списках першочергових перебувають 150 осіб, а серед позачергових – 33 людини. Однак наразі всього у комунальній власності громади перебуває 85 помешкань для таких осіб. 

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівську міську раду.

19 червня у Лозівській міській раді пройшла нарада міського голови Сергія Зеленського з фахівцями, які обслуговують комунальне майно. Загалом у комунальній власності Лозівської громади перебуває 85 помешкань для людей, хто перебуває у черзі на отримання житла. Це квартири, будинки та кімнати в колишніх гуртожитках, що складає більшу частину фонду.

У громаді діє кілька черг на отримання житла. У загальній зареєстровано 222 людини, у списках першочергових чекають на житло 150 осіб, а серед позачергових – 33 людини.

– Найперше увагу слід звертати на переселенців, які лишилися без житла, приїхали з окупованих та деокупованих територій, постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС на Херсонщині,  – зазначив Сергій Зеленський.

Також міський голова попросив фахівців окремо проаналізувати помешкання у колишніх гуртожитках.

– Якщо від них відмовляються черговики, тоді пропонувати ці кімнати на розширення мешканцям, які живуть поряд, – пояснює очільник громади.

Крім того, у громаді наразі підбирають житло для молодих лікарів, які приїхали працювати у Лозівському територіальному медичному обʼєднанні. Медикам обіцяють також допомогти з ремонтом.

Нагадаємо, у місті Лозова Харківської області для зручного й безпечного проходу пасажирів до автобусної зупинки та усунення перешкод для учасників дорожнього руху автобусну зупинку «Центральний ринок» перенесено на вулицю Покровську.

Нещодавно працівники ДСНС, поліції, прокуратури та місцевого самоврядування оглянули укриття на території Лозівської громади.

 Також Лозова отримала додаткове обладнання для гемодіалізу. Нові апарати дозволять приймати наполовину більше хворих, а спеціальні функціональні ліжка зроблять процедуру комфортнішою. 

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков