У Лозівській громаді перейменують чотири залізничні зупинні пункти

Лозівська міська рада Харківської області за зверненням Південної й Придніпровської залізниць опрацьовує питання перейменування чотирьох залізничних зупинних пунктів: 936-й кілометр, 939-й кілометр та 940-й кілометр.

Про це «Слобідський край» пише, посилаючись на пресслужбу Лозівської міської ради.

Мова йде про зупинні пункти 936-й кілометр, 939-й кілометр та 940-й кілометр.

Пропозиції щодо зміни назв залізничних зупинних пунктів, які пролягають по території  Лозівської громади, обговорили на комісії з питань  упорядкування найменувань вулиць, провулків, майданів та пам’ятних знаків на території Лозівської громади.

936-й кілометр пропонують перейменувати у Марусів сад. Як розповів історик Вячеслав Труш, цей залізничний зупинний пункт розташований на місцевості, де на початку 20 сторіччя знаходився панський фруктовий сад поміщика на прізвище Марус. Це одна з небагатьох історичних назв, яка збереглася в Лозовій.

Щодо 939-го кілометра йому пропонують дати назву – Дачний, 940-й кілометр перейменувати на Нестеліївка. Роз’їзд Гражданський – Нове (поруч селище Нове).

Запропонований перелік найменувань направлять на розгляд Південної та Придніпровської залізниць. 

Нагадаємо, нещодавно у стаціонарі Лозівської центральної районної лікарні у селі Катеринівка з’явилися рожеві інсталяції зі скла, які створив український художник Олексій Потупін, відомий у всьому світі як Aljoscha.

У травні ортопедично-травматологічне відділення Лозівського територіального медичного об’єднання отримає обладнання для артроскопічного лікування патологій суглобів. Це дасть можливість у Лозовій робити операційні втручання при травмах та захворюваннях суглобів опорно-рухового апарату. 

Раніше ми писали, що місту Лозова необхідно 10 мільйонів гривень на екскаватор, який дістане на глибину понад сім метрів.

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело