У Харкові відновлюють газопостачання у зруйнованому росіянами будинку

Фото: АТ «Харківміськгаз»

Газопостачання відновлюють у зруйнованому обстрілами будинку у Київському районі Харкова.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу «Харківміськгазу».

Повідомляється, що будинок у Київському районі був значно пошкоджений внаслідок масованих російських обстрілів. Пожежами та прямими попаданнями було повністю знищено два під’їзди, частково вигорів третій, решта будівлі та весь двір посічені великими уламками снарядів.

«Фахівці відновлюють газопостачання до квартир у вцілілих під’їздах, оскільки до будинку поступово повертаються його мешканці. Задля безпеки споживачів газу, відновлення газопостачання здійснюється після перевірки димових та вентиляційних каналів, а також повного обстеження внутрішньобудинкової газової системи та при наявності вузла обліку газу», — зазначили газовики.

Нагадаємо, у Слобідському районі міста Харків втручання мешканця в систему газопостачання та невдалий ремонт газової колонки призвели до непередбачуваних наслідків – замість газу у квартирах потекла вода.

Нагадаємо, 16 травня – рік, як у Харкові відновив роботу комунальний громадський транспорт після початку повномасштабного вторгнення. Проїзд залишатиметься безкоштовним до тих пір, допоки буде така можливість.

На сьогоднішній день у Харкові працюють понад 180 супермаркетів, відновлено низку ринків та торгових майданчиків. Наразі в місті поступово відновлюються ринки і торгівельні майданчики, які були пошкоджені або зруйновані. Зокрема, з 18 таких об’єктів вже відновлено 15.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело