У Харкові відновили пошкоджену ракетним ударом підстанцію

Фото: Харківобленерго

У Харкові після ворожого прильоту постраждала як будівельна частина підстанції, так і електротехнічна.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго»

Електропідстанцію, яка живить Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова та була пошкоджена цього року внаслідок ракетного удару, відновили.

Як повідомив начальник Центрального району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» Сергій Гасюк, увесь цей час університет було заживлено частково за тимчасовими схемами.

«Фахівці управління по ремонту будівель і споруд обленерго капітально відремонтували дах і стіни, виконали оздоблювальні роботи ззовні та всередині. Окрім того, було замінено деформовані вибуховою хвилею двері підстанції. Щодо електрообладнання, то встановлено два нових трансформатори та замінено комірки, відновлено усі кабельні лінії. Зараз це фактично нова сучасна підстанція, яка є однією з найкращих на території обслуговування Центрального РЕМ», — зазначив Сергій Гасюк.

Він також наголосив, що уведення в експлуатацію оновленої підстанції забезпечить корпуси надійним електропостачанням.

Раніше ми писали про те, що у середмісті Харкова з’явилася стела Героїв України.

Нагадаємо, у місті Харків через аварійний ремонт контактної мережі 27 липня перекривають рух трамваїв по Салтівському шосе. Трамваї №№ 6, 8 курсуватимуть за іншими маршрутами.

Нагадаємо також, що з 25 липня з Борової до Харкова щоденно ходитиме автобус через Куньєвську громаду Харківської області.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков