У Харкові тимчасово припинено рух одного з тролейбусів: подробиці

Йдеться про тролейбус №5, рух якого на деякий час буде припинено через ремонтні роботи на одному з каналізаційних колекторів міста Харків.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

Як зазначили в Департаменті інфраструктури, ремонтні роботи відбуваються у зв’язку зі складною аварією на каналізаційному колекторі на проспекті Гагаріна. Зокрема, напередодні там стався провал на проїжджій частині автотраси.

Окрім того, тимчасово змінить маршрут тролейбус №6. Він курсуватиме через вулицю Одеська до 25-го мікрорайону (розворотне коло «Парк «Зустріч»). 

Автобус №119 продовжить курсувати у звичайному режимі, а також буде відновлена робота автобуса №79, який працював до початку повномасштабного вторгнення.

Нещодавно ми писали, що унаслідок аварії на колекторі стався провал на проїжджій частині автотраси. Ремонтні бригади спільно з дорожньою службою огородили аварійну ділянку діаметром 1500 мм з глибиною залягання 6 м.

Окрім того, у понеділок, 15 травня, з 10:00 до 18:00  у місті Харків буде припинено рух трамваїв по вулиці Плеханівській між вулицями Молочна і Кошкіна.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков