У Харкові сім’ям з онкохворими дітьми надали пільги: деталі

Фото: ілюстративне

У Харкові сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю з онкологічними захворюваннями до 18 років, передбачили додаткові соціальні гарантії.

Таке рішення було ухвалене 18 серпня на позачерговій сесії Харківської міської ради, повідомляє «Слобідський край».

Для родин, які виховують дітей з інвалідністю з онкологічними захворюваннями до 18 років,  збільшили розмір пільгової знижки на оплату житлово-комунальних послуг з 20 % до 50 % та надали додаткові соціальні гарантії у розмірі 50-відсоткової знижки на оплату послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, поводження з побутовими відходами, послуг з управління багатоквартирним будинком.

Також передбачається забезпечити Героям України щомісячну виплату грошової компенсації витрат на автомобільне пальне з розрахунку 50 л високооктанового бензину на місяць відповідно до актуальних цін на пальне за наявності особистого транспортного засобу.

Раніше ми писали, що на сесії міськради депутати внесли зміни в головний кошторис міста.

Нагадаємо, у місті Харків готують до відкриття філію поліклініки №23 на вулиці Метробудівників, 24, зруйновану внаслідок обстрілів окупантів.

У Харківській обласній травматологічній лікарні, що наприкінці червня минулого року була пошкоджена обстрілами, тривають відновлювальні роботи.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков