У Харкові рух трамваїв по Плеханівській припинять через ремонт водопроводу

Фото: Харківська міська рада

У місті Харків у понеділок, 15 травня, з 10:00 до 18:00 буде припинено рух трамваїв по вулиці Плеханівській між вулицями Молочна і Кошкіна.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, рух припиняють через ремонтні роботи КП «Харківводоканал».

У цей час трамвай № 8 курсуватиме так:

розворотне коло «602 мікрорайон» – Салтівське шосе – вулиця Академіка Павлова – проспект Героїв Харкова – вулиця Кошкіна – вулиця Плеханівська – вулиця Морозова – проспект Героїв Сталінграда – розворотне коло «вулиця Одеська»;

у зворотному напрямку: розворотне коло «вулиця Одеська» – проспект Героїв Сталінграда – вулиця Морозова – проспект Героїв Харкова – вулиця Академіка Павлова –– Салтівське шосе – розворотне коло «602 мікрорайон».

Нагадаємо, у Харкові комунальники прибрали береги та очистили водну гладь річок Харків та Лопань у центрі міста.

Нагадаємо також, що з 5 травня оформити біометричні документи можна ще в одному територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг міста Харкова – Індустріальному.

До речі, підприємці Харківської області, які планують відновити бізнес в умовах війни, можуть звернутися за консультаціями на безоплатні гарячі лінії.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков