У Харкові 14-річна дівчина розклеювала листівки на підтримку рф

Поліція встановила ліцеїстку, яка у Харкові закликала до створення так званої «ХНР» та розклеювала пропагандистські листівки.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Слідчого управління ГУНП України в Харківській області Сергія Болвінова.

У Харкові 14-річна дівчина виклала в соціальні мережі відео на підтримку росії, співала гімн країни-агресора та розклеювала листівки так званої «ХНР».

Під час обшуку за місцем мешкання харківської ліцеїстки правоохоронці виявили російську символіку.

«Тут і російські прапори, і лозунги на підтримку царя та царської росії, і радянська символіка. Все це дівчина-підліток малювала власноруч. Зберігала також радянські рублі. Очевидно, що країною-агресоркою вона захоплюється серйозно. А такі потужні антиукраїнські настрої навряд чи могли залишитися непоміченими з боку матері», – зазначив Болвінов.

Він зазначив, що за законом правоохоронці не можуть притягнути до відповідальності неповнолітню, тому за вчинки буде відповідати її мати.  

«Якби не відхрещувалися дорослі, цей випадок – не безневинна дитяча витівка. Це свідомий антидержавний виступ та робота на користь ворога», – говорить Сергій Болвінов.

Нагадаємо, у Харкові затримали учасника російської агентурної мережі.

Нагадаємо ще, на честь міста Харків назвуть ударний керований бомбардувальник.

Нагадаємо також, що у навчальних закладах міста Харків облаштовують укриття, що дозволить у новому навчальному році запровадити комбіноване навчання.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков