У Харківській області триває набір до лав бригад «Гвардії наступу»

Фото: ХОВА

У Красноградському районі Харківської області протягом тижня представники Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби України провели консультаційні заходи щодо того, як долучитися до «Гвардії наступу».

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Так додатково були проінформовані жителі Красноградської, Сахновщинської, Наталинської, Старовірівської, Кегичівської, Зачепилівської громад.

Зокрема, фахівці розповіли, які переваги отримають добровольці. Наприклад, захисники матимуть можливість під час служби безоплатно або пільгово одержати вищу військово-спеціальну освіту.

До того ж забезпечуватимуться щорічною відпусткою, тривалість якої зростатиме зі збільшенням вислуги років. Окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби і право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем.

Військовослужбовці усіх підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні протягом не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій. Він передбачає ще більше різноманітних пільг та прав: безоплатне та позачергове медичне обслуговування та 75 % знижки на комунальні послуги аж до дострокового виходу на пенсію. Також ідеться про право використовувати щорічну відпустку в будь-який час та отримувати ще 14 днів додаткової відпустки зі збереженням зарплати.

Долучитися до лав бригад можна через 10 Центрів надання адміністративних послуг Харківської області (щоденно 09.00 – 16.00):

  •  Харків, проспект Архітектора Альошина, 11;
  •  Харків, вулиця Чернишевська, 55;
  •  Харків, Гімназійна набережна, 26;
  •  Мерефа, вулиця Культури, 2б;
  •  Богодухів, вулиця Молодіжна, 2;
  •  Краснокутськ, вулиця Миру, 127;
  •  Лозова, вулиця Грушевського, 2;
  •  Первомайський, проспект Незалежності, 1;
  •  Красноград, вулиця Більовська, 94;
  •  Зміїв, вулиця Адміністративна, 16.

Нагадаємо, у Харківській області стартував набір до «Гвардії Наступу». Приєднатися до формувань кличуть умотивованих та патріотичних громадян, які братимуть участь у звільненні тимчасово окупованих територій. Варто зазначити, що кампанія – не є мобілізацією населення, а кожен доброволець зможе самостійно обрати бригаду, до якої хоче долучитися. 

Записатися до нових, добре оснащених та підготовлених штурмових підрозділів «Гвардії наступу» можна у 10 Центрах надання адміністративних послуг Харківської області.

Нещодавно в Харківській області на одному з полігонів пройшли навчання добровольців в умовах, наближених до бойових.

Головні події Харківська область читайте на нашому сайті.

Джерело