У Дергачах випускники станцювали вальс на руїнах місцевого будинку культури

Фото: Reuters

У місті Дергачі Харківської області випускники ліцею № 2 танцювали вальс на фоні зруйнованого російською ракетою будинку культури. Після цього 325 учнів в одному з бомбосховищ міста отримали  атестати. Також 10 школярів громади отримали золоті медалі.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

18 червня у Дергачах пройшли випускні свята, у рамках яких випускники  ліцею № 2 станцювали вальс на руїнах місцевого будинку культури, що було зруйновано внаслідок російського ракетного удару 13 травня 2022 року.

Також Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради разом з начальником Дергачівської МВА Вячеславом Задоренком організували випускні свята на базі безпечного простору в дитячій кімнаті, розташованій в одному з міських бомбосховищ.

— Найприємніше вразила ініціативність випускників та педагогічних колективів у підготовці до святкувань, яка вкотре підтверджує тезу про те, що згуртованість українців не має меж, – зазначає Вячеслав Задоренко.

Цьогоріч у ліцеях Дергачівської громади успішно завершили навчання 325 учнів 11-х класів. Серед них 10 випускників отримали золоті медалі та шість – срібні.

Крім того, за результатами цього навчального року учні, які досягли високих результатів у інтелектуальних, творчих і спортивних конкурсах, отримали від Дергачівської міської ради грошову винагороду від 2000 до 3400 гривень в залежності від здобутої перемоги та призового місця.

Також начальник Дергачівської МВА подарував велосипеди двом дітям, які за минулий рік продемонстрували найкращі результати у навчанні. Ними стали випускник 9-го класу Безруківського ліцею Юрій Курганський та випускниця 11-го класу Дергачівського ліцею №2 Дар’я Жовтобрюх.

Нагадаємо, нещодавно у місті Дергачі завершені роботи з відновлення даху багатоповерхового будинку 10В по вулиці Садовій.

Нагадаємо також, що у місті Дергачі на відновленні зруйнованої цивільної інфраструктури та благоустрою територій уже працюють 105 безробітних, які долучились до «Армії відновлення». 

Також у Дергачівській громаді проводять реєстрацію домогосподарств, які постраждали внаслідок бойових дій. Грошову допомогу надасть міжнародна гуманітарна організація «Mercy Corps». 

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті. 

Джерело

Новостной сайт города Харьков