У Дергачах відбудують та розширять Центр первинної медико-санітарної допомоги, який минулоріч зруйнували окупанти

Фото: ХОВА

8 квітня 2022 року російські військові три рази поцілили у будівлю Центру первинної медико-санітарної допомоги у Дергачах Харківської області. Наразі триває реконструкція медичного закладу.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на ХОВА.

Як ідеться у повідомленні, на сьогоднішній день у медзакладі тривають демонтаж будівлі та підготовчі роботи до зведення нового каркасу.

«Реконструкція Центру первинної медико-санітарної допомоги розрахована і на наступний рік. Будівлю розширимо, зробимо її двоповерховою», – зазначив заступник начальника ХОВА Михайло Харнам.

За проєктом також планується встановити автономну каналізацію, яка включатиме в себе станцію біологічної очистки. Окрім того, вже реконструйована будівля буде оснащена усіма необхідними елементами інклюзії

«Цього року заплановано зробити фундамент, стіни і покрівлю. Також будуть виконуватися роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж. Наступного року будуть зроблені внутрішні мережі та благоустрій», – розповів інженер Сергій Воржавінов.

Загалом із Центром первинної медико-санітарної допомоги було підписано більше 40 тисяч декларацій, а від початку повномасштабного вторгнення робота у закладі не припинялася. Поки триватиме відновлення будівлі, частина колективу розташовуватиметься в іншій амбулаторії у Дергачах, а також у місцевій поліклініці.

«У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Дергачів розпочали роботи наприкінці серпня цього року. Також на території Харківського району відновлюються амбулаторії в населених пунктах Лісне, Руська Лозова та Великі Проходи», – додав перший заступник начальника Харківської РВА Володимир Усов.

Нагадаємо, у місті Дергачі Харківської області, яке ворог почав обстрілювати з першого дня війни, триває відновлення житла та медичних закладів.

Раніше ми писали, що Дергачівська громада є однією з найбільш замінованих у Харківській області, однак весною 2023 року на Дергачівщині почалося активне розмінування критичної інфраструктури та доріг. Проте гуманітарне розмінування у громаді наразі не передбачене, оскільки прикордоння продовжує обстрілюватися.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков