У Дергачах постраждалі від війни можуть отримати грошову допомогу

фото ілюстративне

У Дергачівській громаді Харківської області проводять реєстрацію домогосподарств, які постраждали внаслідок бойових дій. Грошову допомогу надасть міжнародна гуманітарна організація «Mercy Corps».

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

Прийом громадян здійснюватиметься у Дергачівському гуманітарному штабі з 15 до 18 травня, з 09:00 до 15:00. У разі повітряної тривоги реєстрація буде зупинена або продовжиться у бомбосховищі.

Для реєстрації потрібно надати тільки оригінали необхідних документів:

— паспорт;

— документи на дитину – за наявності;

— ідентифікаційний номер;

— IBAN (реквізити банківського рахунку);

— довідки, що підтверджують соціальний статус хоча б однієї особи, яка належить до соціально вразливих груп населення (інвалідність, ВПО, багатодітна родина, батьки-одинаки, безробітні, власники знищеного житла та інші) – за наявності.

«Пріоритет у відборі надаватиметься членам домогосподарств, які переміщені протягом останніх 30 днів з територій, розташованих на відстані 30 кілометрів від району активних бойових дій або тимчасово окупованих територій», – зазначає Вячеслав Задоренко.

Попередній запис на реєстрацію виключно за номером телефону гарячої лінії: +38 0800 334 926.

Нагадаємо, мешканці Дергачів можуть безкоштовно отримати ходунки, дитячі коляски та гігієнічні набори.

Нагадаємо також, у місті Дергачі відбувається видача посадкової картоплі жителям громади по 50 кг на родину.

Раніше ми писали, що Укрзалізниця 8 травня відновила приміське залізничне сполучення за маршрутом Харків – Дергачі – Нова Козача.

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті. 

Джерело