У Чугуєві відкрили пункт прийому гуманітарної допомоги для Херсонщини

У місті Чугуїв Харківської області з 15 червня запрацював пункт для прийому допомоги жителям Херсонщини.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську військову адміністрацію, з 15 червня у приміщенні Чугуївського ліцею № 8 (центральний вхід) з 08.00 до 15.00 з понеділка по п’ятницю працює пункт для прийому допомоги Херсонщині. Раніше з Чугуївської громади великий гуманітарний вантаж вирушив до Дніпропетровщини. У місто Покров було відправлено 20 тонн питної води та декілька ящиків ліків, які зібрали чугуївські аптеки. Окрім того, чугуївці масово надсилають продукти та речі першої необхідності до Херсонщини.

– Я вдячна всім, хто відгукнувся, за ваші людяність та небайдужість! Колосальні виклики та випробування, що постають перед нашою країною щодня, проявили нас як громаду, максимально згуртовану та націлену на перемогу. Пишаюся вами, дорогі земляки, і дякую кожному! – зазначила начальниця Чугуївської МВА Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі.

Наразі для жителів Херсона та області необідна питна вода, медикаменти (сорбенти, таблетки проти мікробної палички), ємності для питної води (10-20 літрів), фільтри побутові для очищення води, гумові чоботи, газові таганки, ліхтарі, печі для приготування їжі, батарейки, свічки, сірники, лопати, бензопили, бензорізи, тачки, драбини, одноразовий посуд та багато іншого.

Нагадаємо, 50 родин з Чугуївської громади отримали будівельні набори. 

Раніше ми писали, у Чугуєві відкрили першу дитячу локацію від ЮНІСЕФ. Також нагадаємо, що понад дві тисячі заяв про пошкоджене майно подали жителі Чугуївської громади. 

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков