У Чугуєві відкрили кабінет анонімної невідкладної допомоги для жінок

Джерело: Чугуївська міська військова адміністрація

Жінки, які постраждали від насильства, можуть звернутися до кабінету анонімної невідкладної допомоги у місті Чугуїв Харківської області.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську військову адміністрацію, у місті відкрили кабінет анонімної невідкладної допомоги для жінок. Кабінет працює у Чугуївській центральній лікарні  ім. М. І. Кононенка, там жінкам, які постраждали від фізичного або сексуального насильства, надаватимуть медико-психологічну допомогу.

– Тут можна буде отримати необхідну невідкладну, конфіденційну, безоплатну допомогу. Його відкриття стало можливим завдяки фінансовій підтримці Фонду народонаселення ООН/UNFPA. Цей Фонд забезпечив кабінет необхідним обладнанням, у тому числі універсальним гінекологічним кріслом та оргтехнікою, – зазначили в Чугуївській МВА.

До кабінету можуть звернутися всі жінки, незалежно від віку та місця реєстрації. Прийом вестимуть кваліфіковані фахівці, які пройшли додаткове спеціалізоване навчання з медико-психологічної допомоги постраждалим від насильства. 

Нагадаємо, п’ятиповерхівка у селі Клугино-Башкирівка Чугуївської громади Харківської області тричі піддалася обстрілу росії. 

Нагадаємо, навантаженість на дороги Чугуївської громади Харківської області значно зросла. 

Раніше ми писали, Будинок культури в Чугуєві будуть демонтувати.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков