У Чугуєві в черзі на житло для ВПО стоїть близько 40 людей

П’ять родин з Донецької та Луганської областей проживають у будинку для ВПО в Чугуєві Харківської області.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» начальниця Чугуївського КЖРЕП Олена Скасків, комфортабельний будинок розрахований на шість квартир для ВПО. Наразі там проживає п’ять сімей з Донецької та Луганської областей, які стояли в черзі на отримання житла вісім років. Дві родини, яким надали житло, мають дітей дошкільного віку.

– В одній квартирі проживає мешканка Чугуєва, будинок якої потрапив під ракетний удар, і вона залишилася без житла. Вона зробила собі затишне місце, живе з кішкою, – каже Олена Скасків.

До початку повномасштабного вторгнення у черзі на отримання житла стояло близько 90 осіб. Утім, після 24 лютого більшість з них виїхала, а наразі у черзі стоїть близько 40 людей.

– Цей будинок був на реконструюванні за сприяння коштів Українського фонду соціальних інвестицій та за участю уряду Німеччини. Проєкт розробляли наші спеціалісти, його розробку фінансував місцевий бюджет, – ділиться начальниця Чугуївського КЖРЕП.

Це житло – тимчасове, його жителі лише сплачують комунальні послуги та не мають право приватизувати квартиру. Якщо ж родина захоче виїхати, то замість неї заселять наступного в черзі на житло. 

Нагадаємо, у Чугуєві ініціативні жителі облаштували укриття. Нагадаємо також, постраждалі багатоповерхівки у Чугуєві відновлять до початку опалювального сезону. Раніше ми писали про плани Чугуївської громади на відновлення. 

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков