У Чугуєві «пляжний сезон» цього літа відміняється: території біля водойм не обстежені саперами

Жителям міста Чугуїв та Чугуївської громади Харківської області влітку 2023 року не рекомендується відвідувати місця відпочинку біля водойм.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на допис у Фейсбуці Чугуївської міської військової адміністрації, таке рішення було прийняте 27 квітня на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Зокрема, в громаді, як і раніше, немає офіційних місць для купання, а отже, кожен неофіційний «пляж» може нести потенційну небезпеку для любителів відпочинку на воді. Але навіть не це головне: обстрілам, у тому числі касетними набоями, піддавалися значні території вдовж Сіверського Дінця та інших водойм громади. Жодного обстеження цих територій ще не проводилось – сил та засобів рятувальників ледь вистачає на розмінування територій, де розташовані об’єкти критичної інфраструктури», – йдеться у повідомленні.

Тож цього року всім жителям громади краще утриматись від пікніків на березі водойм, а також від купання.

Зазначимо, що на початку тижня у Зміївській громаді Чугуївського району були визначені місця літнього відпочинку біля водойм.

Нагадаємо, що у Чугуївському територіальному центрі соціального обслуговування Харківської області відновлюють роботу клубів за інтересами та водночас допомагають ЗСУ. 

 Раніше ми повідомляли, яку Чугуєві відновлюють два найбільш пошкоджених будинки в мікрорайоні Авіатор.  

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Джерело