Вовчанську центральну районну лікарню перенесуть у Старий Салтів

Окупанти постійно обстрілюють місто Вовчанськ Харківської області, тому з міркувань безпеки лікарню вирішили перевести у селище Старий Салтів.

Як повідомляє «Слобідський край», про це начальник ХОВА Олег Синєгубов сказав під час робочої поїздки до селища Старий Салтів 3 травня.

Зараз Старий Салтів відбудовується після окупації, туди  почали повертатися жителі. У громаді відновлюють будівлю місцевої адміністрації, опорну школу, дороги та амбулаторію.

Олег Синєгубов доручив наростити темпи ремонту амбулаторії, адже до будівлі планують перенести Вовчанську центральну районну лікарню.

«Окупанти щодня чинять терор проти мирного населення Вовчанська. Були випадки влучання й у лікарню. Мусимо перенести Вовчанську ЦРЛ до Старого Салтова з міркувань безпеки», – сказав Олег Синєгубов.

Також у громаді відновлюють опорну школу. Дистанційно тут навчаються понад 1000 школярів. Тому, окрім повного ремонту будівлі, на території закладу мають звести бомбосховище.

«Для нас це головний навчальний заклад у громаді. Обговорили подальші плани та вимоги уряду щодо відновлення цієї будівлі, розробляємо актуальний проєкт. Упевнені, що після нашої перемоги над окупантами діти підуть до сучасного навчального закладу», – зазначив начальник Старосалтівської селищної військової адміністрації Антон Палєй.

Нагадаємо, 28 квітня близько 6:30 російські військові влучили у дах дитячого садка у Вовчанську. В результаті обстрілу будівля частково зруйнована.

27 квітня ворог також обстріляв місто Вовчанськ, унаслідок обстрілу було пошкоджено будівлі приватного підприємства та пожежної частини. 18 квітня окупанти застосували дві керовані авіабомби, якими гатили прямо по центру Вовчанська.

Нагадаємо також, що у селищі Старий Салтів будуть відновлювати пошкоджений ліцей. Там зроблять укриття для дітей, а ліцей буде відбудований за сучасними нормами та правилами.

Більше новин Вовчанськ та Старий Салтів читайте на нашому сайті. 

Джерело

Новостной сайт города Харьков