Відбудова Північної Салтівки: де відкрились магазини, аптеки, перукарні та СТО

У місті Харків триває відновлення одного найбільш зруйнованих районів – Північної Салтівці.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міськради, тут поступово відновлюються торговельні точки та сервісні заклади, щоб задовольнити потреби місцевих мешканців.

Два супермаркети мережі «АТБ-маркет» відновили свою роботу на вулицях Дружби Народів та Гвардійців Широнінців. Крім того, аптеки мереж «9-1-1» та «МедСервіс» також розпочали роботу у відремонтованих приміщеннях на вулицях Наталії Ужвій та Гвардійців Широнінців.

Наразі на Північній Салтівці також діють кілька павільйонів, включаючи магазини «Посад» та «Салтівський м’ясокомбінат», а також невеликі продуктові крамниці.

Можна скористатися послугами СТО та автомийки на вулиці Дружби Народів.

У районі працюють дві перукарні — одна на вулиці Наталії Ужвій, інша на вулиці Дружби Народів. Крім того, магазин товарів для тварин «Хвастун» відкрився на вулиці Дружби Народів.

Розпочалась торгівля на торговельному майданчику «Наталка» на вулиці Наталії Ужвій, що стане зручним місцем для покупок та обміну товарів для мешканців району.

Нагадаємо, наразі у Харкові живе приблизно 1,1 мільйона людей. Нову хвилю повернень очікують на початку літа.

Проїзд у метро, трамваях, тролейбусах та міських автобусах залишається безкоштовним для всіх пасажирів. За словами мера, проїзд буде безоплатним до тих пір, допоки буде така можливість.

Нагадаємо також, архітекторам та студентам пропонують взяти участь у конкурсі з відновлення Північної Салтівки у Харкові. За найкращий проєкт заплатять 10 тисяч доларів.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело