Видавала випускникам атестати російського зразка: «директорку» школи в Ізюмі судитимуть за співпрацю з окупантами

Під час окупації міста Ізюм Харківської області місцева жителька обійняла посаду «директорки» школи.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Йдеться про «Муниципальную бюджетную образовательную организацию «Средняя общеобразовательная школа №11». На посаді «директорки» 53-річна жінка проводила співбесіди та підбирала на роботу до школи вчителів і технічний персонал, яким у подальшому видавалася заробітна плата російськими рублями. Псевдоосвітянка навіть їздила до рф, аби мати змогу навчати місцевих дітей за російськими освітніми стандартами, а випускникам 9 класів та 11 класів видавала атестати російського зразка.

У плани обвинуваченої також входило проведення свята «Першого вересня», на якому передбачалася публічна демонстрація відеопривітання міністра освіти рф.

Як зазначили правоохоронці, до початку повномасштабного вторгнення жінка працювала директоркою у іншому навчального закладі міста. Наразі ж ізюмчанка перебуває під вартою. Повідомляється, що її судитимуть у Дзержинському районному суді Харкова.  

Нагадаємо, в Ізюмі СБУ викрила колаборанта, який під час окупації міста добровільно співпрацював з ворогом на посаді «помічника чергового» у так званому «ізоляторі тимчасового тримання».

Нагадаємо, 23 липня в Ізюмі на річці Сіверський Донець потонула 14-річна дівчинка. Трагедія сталася, коли дитина разом з мамою відпочивали у місці, що не пристосоване для купання.

Більше новин Ізюм читайте на нашому сайті.   

Джерело

Новостной сайт города Харьков