В Чугуївському районі визначилися з форматом навчання

Менше третини закладів освіти мають обмежено придатні захисні споруди.

До шкіл Чугуївщини підуть 15 248 учнів, у тому числі більше ніж тисяча першокласників.

Із 1 вересня освітній процес у закладах освіти Чугуївського району проходитиме у дистанційному форматі. Вийти на офлайн-навчання можна лише за наявності захисних споруд, які відповідають державно-будівельним нормам. Однак у районі пошкоджені або зруйновані більше ніж 40% закладів освіти. Зараз ремонт триває у 22 будівлях. Там замінюють вікна, двері та ремонтують покрівлі й опалювальні системи.

«Навчання на Чугуївщині цьогоріч також відбуватиметься за дистанційною формою, бо відвідування закладів освіти учнями можливе виключно у разі створення відповідних безпекових умов. У районі лише менше третини освітніх закладів мають обмежено придатні захисні споруди, наразі там ведуться ремонтні роботи. У 5 ліцеях (Печенізької, Чугуївської, Новопокровської, Старосалтівсої та Слобожанської громад) для приведення укриттів до вимог законодавства розробляється проєктно-кошторисна документація для їх капітального ремонту», — розповів начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Усього у Чугуївському районі налічується 77 закладів освіти. Новий навчальний рік розпочнуть не в усіх закладах. Десять закладів припинили роботу. Причиною стала недостатня кількість учнів. Це — Вовчанська громада (сім закладів), Старосалтівська (два заклади) та Печенізька (один заклад). Учнів перевели до інших закладів.

У Чугуївській районній військовій адміністрації зазначили, що у школах достатньо педагогів, підручників і комп’ютерної техніки.

Зазначимо, із форматом навчання вже визначилися у Чугуєві, Олексіївській, Богодухівській, Слобожанській, Безлюдівській, Первомайській, Солоницівській, Зміївській і Близнюківській громадах. Там навчання проходитиме онлайн.

Як писав UA-NEWS.in.ua, у харківському метрополітені готують локації для навчання школярів із 1 вересня. Навчання буде проходити у комбінованому форматі. Для занять в офлайн-форматі готують локації, але це не станції, запевняє влада.

Джерело

Новостной сайт города Харьков