Терехов розповів, як довго у Харкові буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті

Фото: Слобідський край

16 травня виповнися рік, як у Харкові відновив роботу комунальний громадський транспорт після початку повномасштабного вторгнення. Про поточну ситуацію з громадським транспортом детальніше розповів Харківський міський голова Ігор Терехов. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

Міський голова зазначив, що проїзд залишатиметься безкоштовним до тих пір, допоки буде така можливість.

«Увесь цей час проїзд у метро, трамваях, тролейбусах та міських автобусах здійснювався і здійснюється на абсолютно безоплатній основі для всіх пасажирів — і так буде доти, доки дозволятиме бюджет», – розповів мер Харкова.

За його словами, наразі місцева влада підбиває підсумки роботи й оцінює межу своїх можливостей.

«Якщо минулого травня пасажиропотік у наземному громадському транспорті сукупно становив 35,5 тисячі людей на день, то зараз він сягає майже 200 тисяч. Торік на 21 маршрут виходило 72 одиниці транспорту, а зараз ми маємо вже 81 маршрут, які в цілому обслуговують 296 тролейбусів, автобусів і трамваїв», – зазначив Терехов.

Також він додав, що ця статистика свідчить про те, що, попри всі труднощі війни, Харків живе та розвивається.

Нагадаємо, на сьогоднішній день у Харкові працюють понад 180 супермаркетів, відновлено низку ринків та торгових майданчиків. Наразі в місті поступово відновлюються ринки і торгівельні майданчики, які були пошкоджені або зруйновані. Зокрема, з 18 таких об’єктів вже відновлено 15.

А також, яка ситуація з грипом, ГРВІ та COVID-19 у Харкові та області: останні дані. 

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело