Слідчі не змогли ідентифікувати понад 50 тіл в Ізюмі

Ще по 58 тілах установили анкетні дані, однак родичі поки що не звернулися.

На тілах знаходили поранення та травми від снарядів і сліди катувань.

Тіла 57-ми людей, знайдені у місці масового поховання в Ізюмі, залишаються неідентифікованими. Про це пише «Укрінформ» із посиланням на речника Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка.

«57 осіб, на жаль, ідентифікувати не вдалося. Щодо ще 58 осіб встановлені анкетні дані, але немає родичів цих загиблих, щоб провести ДНК-експертизу”, — розповів Чубенко

На тілах людей експерти знаходили сліди від вогнепальних поранень (у 15 жертв), катувань — зав’язані руки, мотузки на шиї (щонайменше 15), вибухові травми (87 людей), переломи щелеп, кісток голови, рук і ребер (23 людини).

Правоохоронці та експерти оглянули місце масового поховання понад сто разів. По цій справі були призначені понад 450 експертиз для з`ясування причини смерті людей, наявності у них тілесних ушкоджень, особливих ознак, які би допомогли при ідентифікації.

Як писав UA-NEWS.in.ua, із місця масового поховання в Ізюмі ексгумували 451 тіло: 198 цивільних чоловіків, 212 жінок, 7 дітей і 22 військовослужбовців. Начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов пояснював, що зразок ДНК взяти у загиблих важко, оскільки вони перебували в землі понад пів року. Ще наприкінці січня були відібрані зразки ДНК у всіх загиблих із місця масового поховання в Ізюмі, щодо яких зверталися родичі.

Джерело

Новостной сайт города Харьков