Розбиті тротуари та покриття: що не так з дорогами у Чугуєві

Навантаженість на дороги Чугуївської громади Харківської області значно зросла. 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, дороги у Чугуєві перебувають у незадовільному стані.

– На жаль, є сьогодні така проблема. Ми розуміємо, що є дороги комунальної форми власності, а є дороги державні. І до державних доріг є одні вимоги щодо навантаження інтенсивності руху. А комунальні це є трошки інша історія. Сьогодні ми розуміємо, що з об’єктивних причин траса державного значення проходить через нашу громаду. І це є дуже велика проблема, бо через це пошкоджені дороги ті, які були недавно відремонтовані, розбиті тротуари, якими люди користувалися, – каже Галина Мінаєва.

Утім, найстрашніше в цій ситуації, за словами начальниці Чугуївської МВА, те, що під дорогами знаходяться серйозні комунікації. Наразі громада вимушена своїми силами ремонтувати колодязі по вулиці Харківській.

– Якщо буде провал, там більше ніхто не проїде. На жаль, наразі немає фінансування додаткового. Наскільки це можливо, ми відновлюємо, – зазначила Галина Мінаєва.

Нагадаємо, Будинок культури у Чугуєві будуть демонтувати.

Також нагадаємо, 50 родин з Чугуївської громади отримали будівельні набори. Раніше ми писали, у Чугуєві відкрили першу дитячу локацію від ЮНІСЕФ. 

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков