Розбирають завали та ремонтують будинки: до відбудови Дергачів долучилась «Армія відновлення»

У місті Дергачі Харківської області на відновленні зруйнованої цивільної інфраструктури та благоустрою територій вже працюють 105 безробітних, які долучились до «Армії відновлення».

Як пише «Слобідський край»  з посиланням на пресслужбу Харківського обласного центру зайнятості, «Армія відновлення» почала працювати у Дергачах ще у лютому цього року.

Безробітні розбирають завали після обстрілів, ремонтують житлові будинки, прибирають стихійні сміттєзвалища, розвантажують та доставляють потребуючим гуманітарну допомогу, заготовляють дрова для опалювального сезону тощо.

Відмітимо, що цей труд не волонетрство. За роботу люди отримують заробітну плату, соціальний захист та гарантії. З лютого по травень за виконання робіт у Дергачах працівникам з «Армії відновлення» перераховано 578,6 тисячі гривень.

За замовленням міської влади Дергачів у ці роботи планується залучити понад 200 безробітних громадян, які зареєстровані у службі зайнятості.

Нагадаємо, у Дергачівській громаді для зручності мешканців зібрали всі корисні телефонні номери в єдиний довідник. 

Раніше ми писали, що цього року в Дергачах пляжі та місця відпочинку біля водойм залишаться закритими. Таке рішення було прийнято через безпекову ситуацію на території громади.

Нагадаємо також, що з 17 травня відновилось автобусне сполучення між містом Харків і селами Дергачівської громади Великі Проходи та Малі Проходи 

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков