Режисерку з Харкова, яка переїхала до рф, позбавили почесної грамоти

Фото: Facebook Жанна Богусевич

Харківська обласна військова адміністрація анулювала почесну грамоту режисерці театру «Время Ч» Жанні Богусевич, яка переїхала до Санкт-Петербурга й створила там студію.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію начальника ХОВА Олега Синєгубова.

«Ганебно виступати на сценах ворожої рф, поки харків’яни кожний метр української землі звільняють від окупантів ціною життів. Режисерка театру Жанна Богусевич переїхала до Санкт-Петербурга, публічно заявивши про створення театральної студії на території країни-агресора. Вважаю за обов‘язок анулювати почесну грамоту Харківської обласної адміністрації, яку вручили Жанні Богусевич», — говорить Синєгубов.

Він зазначив, що доручив профільному департаменту ХОВА провести ретельну перевірку відповідальних осіб за подання клопотання про нагородження.

«Культурні діячі Харківщини – справжні патріоти, що доводили неодноразово. Попри обстріли, бомбардування росіян і їхнє намагання знищити нашу культуру — Харківська область завжди буде українською», — говорить начальник ХОВА.

Богусевич  була режисеркою харківського театру «Время Ч». У квітні 2023 року вона написала у соцмережах, що переїхала до Санкт-Петербурга та заявила про створення театральної студії у рф під назвою «Театр Питер». В країну-агресорку також переїхали й харківські актори Сергій Лістунов та Дарія Терновська.

Нагадаємо, у Харкові знизили орендну плату на землю з пошкодженою нерухомістю.

Нагадаємо, у Харкові 117 шкіл були перевірені ДСНС та отримали акти про включення найпростіших укриттів до переліку захисних споруд, що дозволяє їм розпочати навчання в офлайн або змішаному форматах.

Своєю чергою, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що у Харкові немає шкіл, де є захисна споруда, яка відповідає ДБН В.2.2-5-97.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков