Проводили випускні та свята: який має вигляд одне з кращих укриттів у Чугуєві (фото)

У місті Чугуїв Харківської області в одному з укриттів проводили випускні та свята, воно може вмістити до 100 осіб.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» вихователь-методист закладу дошкільної освіти Тетяна Рижова, укриття під закладом освіти є найбільш облаштованим у місті Чугуїв.

– Тут у нас є душова кімната, вбиральня, кімната для приймання їжі, вентиляція та маємо запас продуктів. Це укриття було повністю облаштоване у грудні 2022 року, – каже Тетяна Рижова.

Наразі в укритті займаються діти з Будинку дитячої та юнацької творчості, тут працюють танцювальний та гончарний гурток. Також тут проводили свята – Новий рік, випускні та день захисту дітей.

– У нас обладнано десять кімнат зі 72 спальними місцями, за потреби ми можемо збільшити їх кількість до 100. Наразі в укриття майже ніхто не приходить. Однак, коли через черговий обстріл постраждала квартира одного з мешканців міста, він декілька ночей ночував тут, – розповіла Тетяна Рижова.

Це укриття працює цілодобово та завжди перебуває під наглядом. Удень на території закладу освіти працюють робітники, уночі двоє чергових.

Нагадаємо, діти з Чугуївської громади поїхали на відпочинок до Закарпаття. А раніше для дітей з Чугуєва влаштували піратську вечірку. Також ми розповідали про укриття під багатоквартирним будинком у Чугуєві, яке створили активні мешканці ОСББ «Ельдорадо-130“.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков