Прийшов з Дніпровщини в Лозову: господарі загубленого коня знайшлися

Фото: скриншот з відео ТРК «Лозова»

У Лозовій Харківської області розшукали господаря коня, який 12 липня прийшов до місцевих ветеринарів. Виявилося, що тварина з Дніпропетровської області. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директорка Лозівської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби Ірина Костоглодова.

«Із самого ранку тварина паслася через дорогу. Ми думали, що вона чиясь, просто там пасеться. Але вже вечір, ніч, а її ніхто не забирає. Працівники поліції до нас звернулися вночі, а у нас там сторож є, і от вони загнали коня на територію, й був він у нас», – розповідає  Ірина Костоглодова.

13 липня господарі тварини знайшлися. Виявилося, що раніше вона жила у Близнюківській громаді, потім її продали та перевезли в Дніпропетровську область.

«Вона менше ніж рік пожила там, потім господар пішов служити в ЗСУ, й щось з нею сталося, що вона зірвалася і пішла назад у Близнюківську громаду, але трошки не туди пішла й прийшла до нас. Господаря перевірили з працівниками поліції, спілкувалися з їхньою старостою громади, бо вчора до нас приїхали 34 роми, які стверджували, що це їхній кінь. Люди різні бувають, а нам треба було знайти господаря. Приїхала дружина власника коня, забрала, осідлала тварину й поїхала», – каже Ірина Костоглодова.

Коню вже 9 років, він здоровий та гарно почувається, зазначили ветеринари.

Раніше ми писали, що у Лозівській громаді переселенці не отримали виплат за червень.

Нагадаємо ще, у Лозівському краєзнавчому музеї Харківської області триває виставка майстрів народного мистецтва.

Нагадаємо також, що у Лозівській громаді запрацювало вже 11 «Класів безпеки», що розміщуються в освітніх закладах. Усього в класах будуть декілька спеціальних зон – пожежна безпека, мінна безпека, цивільний захист, безпека життєдіяльності, домедична допомога, психологічне розвантаження.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков