Позмінне навчання та автобус: як проходитимуть уроки в метро у Харкові

У Харкові до станцій метро школярів підвозитиме спеціальний автобус, навчання організують у комбінованому режимі.

Про це в етері національного телемарафону розповів Харківський міський голова Ігор Терехов, повідомляє  «Слобідський край».

«Є запит на навчання офлайн та онлайн, і ми повинні зробити так, щоб усі побажання харків’ян були виконані. Зараз найбезпечніше місце у Харкові це метрополітен. З початку війни там перебували 160 тисяч харків’ян, тому у нас є певний досвід.  Ми вже зараз працюємо над організацією класів в метрополітені. Це дуже складна робота, бо є певний пасажиропотік, який ми повинні зберегти. Крім цього, ми повинні обладнати таким чином клас, щоб там були виконані всі умови, перш за все – це безпека дітей. Крім цього, освітлення, туалетні кімнати обладнати», — говорить Терехов.

Він зазначив, що буде організований шкільний автобус, який підвозитиме дітей до певних станцій метро.

Нагадаємо, на Харківщині 11 шкіл та п’ять вишів планують розпочати навчання за змішаною формою.

Нагадаємо, у Валківській громаді Харківської області у наступному навчальному році проводитимуть заняття у школах в онлайн-режимі. Наразі у громаді немає навчальних закладів які відповідають вимогам ДБН (державним будівельним нормам).

Також від офлайн навчання відмовились у Слобожанській громаді. Таке рішення ухвалили через те, що балістичні снаряди долітають до громади за короткий час, а також тому, що укриття є лише у двох школах.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков