Північна Салтівка: як зараз виглядає багаторівневий гаражний кооператив, який пережив бомбардування

Фото: ДСНС України у Харківській області

Рятувальники розбирають аварійні конструкції гаражного кооперативу у Харкові, який було пошкодженого в результаті ворожих обстрілів на початку повномасштабної війни.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.

10 серпня харківські рятувальники залучилися до розбирання завалів у багаторівневому гаражному кооперативі, розташованому на Північній Салтівці. Будівля була частково зруйнована унаслідок ворожих обстрілів та бомбардувань на початку повномасштабної війни у 2022 році.

Наразі головною метою фахівців є демонтаж аварійних конструкцій на верхніх поверхах, які становлять потенційну загрозу для неконтрольованого обвалу.

Нагадаємо також, що з 1 серпня 2023 року дію ліцензії АТ «Харківміськгаз» припинено. Відповідатиме за розподіл природного газу у місті Харків відтепер Національний оператор «ГАЗМЕРЕЖІ» під координацією Групи Нафтогаз.

 Раніше ми писали, що енергетики АТ «Харківобленерго» підключили електрообладнання «Фельдман Екопарку» до мережі. Працівники «Фельдман Екопарку» вже плануть повернення тварин. У найближчих планах – провести реконструкцію та відремонтувати будівлі, де жили шимпанзе та лемури.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков