«Питання з Саржиним Яром закрите»: харківський депутат розповів, де будуватимуть офісний центр

Будівлю зведуть неподалік стадіону "Металіст".

Офісний центр, який планували розмістити у Саржиному Яру, будуватимуть поблизу станції метро «Метробудівників». 

Про нове місце дислокації багатофункціонального центру повідомив депутат Харківської міської ради Дмитро Булах.

«Разом з Катериною Кублицько, Олександром Маймескулом та Валерієм Пономарьовим зустрічалися з Ігорем Тереховим та відповідальними працівниками муніципалітету. Обговорювали можливості побудови цього об’єкту на інших локаціях. Врешті, домовилися про його будівництво неподалік станції метро «Метробудівників». Вдячний всім за конструктивну позицію, а муніципалітету за готовність говорити з експертами», — написав депутат у Facebook. «Питання з Саржиним Яром закрите. Дякую всім-всім за активність та позицію, це рухає наше місто вперед», — додав Дмитро Булах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові збирають підписи за збереження Саржиного Яру

В коментарі Суспільному Дмитро Булах висловив думку, що міська рада може оголосити новий тендер на проєкт, ціна якого може бути нижчою за попередній. За його словами, у міській раді планують побудувати не просто офісну будівлю.

«… Ми домовились, що це буде в районі станції метро «Спортивна»-«Метробудівників», в районі стадіону «Металіст» буде побудована ця будівля… У нас точно немає великих безпечних локацій, де могла б збиратись якась кількість людей. В мирний час це, можливо, була б офісна будівля, у воєнний час — це скоріше укриття, а на додаток — офісна будівля, можливо, з якоюсь соціальною інфраструктурою», — розповів Дмитро Булах.

Нагадаємо, днями міський голова Ігор Терехов повідомив, що у мерії відмовились від ідеї будувати офісний центр у Саржиному Яру та перенесуть його зведення в Індустріальний район. 

Як писав UA-NEWS.in.ua, 2 серпня оголосили тендер на розробку проєкту з будівництва багатофункціонального центру у Саржиному Яру. Замовником стало комунальне підприємство «Харківзеленбуд». Аукціон мав відбутися 11 серпня, роботи планували виконати до кінця 2024 року. На проєкт хотіли спрямувати 7 518 934 гривні із Фонду відновлення. Проєкт включений до списку від Кабміну.

Однак 14 серпня у міськраді повідомили, що тендер скасований. Офіційна позиція щодо скасування звучала так: переможець не зміг обґрунтувати необхідність будувати цей захисний центр саме на місці зелених насаджень, біля дамби. Але від цієї ділянки не відмовились. Вона, нарівні з іншими, буде брати участь в новому конкурсі на будівництво багатофункціонального центру. Відмовитись від його зведення міськрада не може, бо гроші Кабмін виділив саме на нього, а ідею начебто просив реалізувати Президент України Володимир Зеленський.

Джерело

Новостной сайт города Харьков