Пішов з життя відомий харківський актор та волонтер

Не стало Михайла Кабанова. 

Не стало Михайла Кабанова, актора, співзасновника групи «Оркестр Че».

Про це повідомив у Telegram головний редактор Радіо «Накипіло» Євген Стрельцов.  

«Михайло був душею клубу «Черчіль», у якому в нульові відбувалися культові концерти й події Харкова. Він роками вкладався у розвиток пабу «Стіна», який рашисти підірвали восени 2014 року за тверду українську позицію. Але Кабанов із друзями відновили роботу закладу, працювали й допомагали війську. Під час повномасштабного вторгнення Кабанов повністю присвятив себе волонтерству», — написав Євген Стрельцов.

Михайло Кабанов народився у 1979 році в Криму. Закінчив Харківський національний університет мистецтв імені Івана Котляревського, за спеціальністю «актор драматичного театру та кіно».

У 2002 році співзаснував арт-рок-гурт «Оркестр Че». Був артдиректором харківського пабу «Стіна», де у 2014 році був створений волонтерський пункт для збору допомоги для добровольців. У листопаді 2014 року так звані «харківські партизани» організували у пабі теракт. Постраждали 11 людей, у тому числі сам Михайло.

Від початку повномасштабного вторгнення Михайло продовжував волонтерити, передавав одяг та спорядження військовим. У червні 2023 під час чергового ракетного удару по Харкову одна з ракет влучила у стару частину Харкова, неподалік ХНАТОБу, на вулицю Римарську, і пошкодила водогін. Величезна вирва утворилася якраз навпроти пабу «Стіна».

Для підтримки родини Михайла, музикант Олег Каданов створив монобанку 

Причини трагедії повідомлять пізніше. 

Джерело

Новостной сайт города Харьков