Переваги народження дитини в пологовому будинку «Лелека»

Народження дитини є найбільш щасливою миттю кожної матері, яка привела на світ малюка та подарувала життя новій людині. Народженню дитини передували дев’ять місяців вагітності, впродовж яких жінки проходять обов’язкові консультативні огляди та спостерігають свою вагітність в гінекологічній клініці по місцю проживання (чи в іншому медичному закладі за вибором пацієнта). Для жінок, які для народження дитини обрали пологовий будинок «Лелека» або клініку репродуктивної медицини «Надія»  https://leleka.com.ua/ua/directions/childbirth/, пологи в Києві пройдуть максимально безпечно, а у випадку будь-яких непередбачуваних чи надзвичайних ситуацій зазначені заклади беруть на себе покриття витрат з виходжування дитини та здійснюють медикаментозне забезпечення новонародженої дитини (при умові укладання договору на отримання родопомочі починаючи з 22-го тижня вагітності).

Чому матері обирають для народження дитини «Лелеку»

 Окрім вагітних жінок, які спостерігали процес проходження вагітності у спеціалістів пологового будинку «Лелека», скористатися його послугами можуть також майбутні матері, які спостерігалися в інших медичних закладах, проте вирішили здійснити таїнство народження дитини у стінах саме цього пологового закладу (в даному випадку вагітним жінкам необхідно укласти договорів на отримання відповідних медичних послуг з 32 тижня вагітності).

Укладання договору на отримання послуг з родопомочі вагітній жінці потрібно мати з собою документи, що засвідчують особу (паспорт та довідку з податкової інспекції по присвоєння ідентифікаційного номера) та обмінну карту та медичну картку. Серед переваг народження дитини у пологовому будинку «Лелека» варто відмітити:

  • використання передових технологій, сучасного обладнання та інноваційних підходів до забезпечення безпечного народження дитини;
  • оформлення внутрішнього та зовнішнього страхування матері-породілі та її малюка;
  • здійснення цілодобового спостереження та надання невідкладної допомоги у випадку виникнення будь-яких ускладнень чи непередбачуваних ситуацій.

Підготовчі процедури до народження дитини

Завдяки потужній медицині народження малюка в пологовому будинку «Лелека» буде абсолютно безпечним та принесе масу позитивних емоцій батькам новонародженої дитини. До моменту укладання договору на отримання родопомочі, вагітній жінці належить пройти обов’язкові консультаційні процедури в акушера-гінеколога, за наслідками яких проводиться розробка індивідуального плану ведення майбутніх пологів.

Задля попередження виникнення будь-яких ризикових ситуацій в окремих випадках вагітній буде призначено проходження ультразвукової діагностики, фетального моніторингу та за потреби – проведення лабораторних аналізів. Після підписання договору з пологовим будинком пацієнту необхідно провести оплату зазначеної в договорі суми – платіж одноразовий і будь-які інші платежі в подальшому сплачувати не потрібно.

Новостной сайт города Харьков