Особливості кровоспинних турнікетів та джгутів та вимоги щодо їх безпечного застосування

В кожній медичній аптечці, що є невід’ємною складовою тактичної медицини, обов’язково присутність кровоспинних турнікетів та джгутів, які здатні зберегти життя людини у випадку серйозної травми чи поранення, яке вимагає оперативного зупинення кровотечі. Застосування турнікета та джгута дозволяє забезпечити надійне стискання кровоносних судин у місці виникнення кровотечі внаслідок чого зменшується крововтрата та зберігається достатньо часу до моменту прибуття лікарів бригади швидкої допомоги. На сайті компанії Tacmedicine.in.ua можна замовити та купити турнікет медичний та різні типи кровоспинних джгутів, що відрізняються розмірами. Для виготовлення медичних турнікетів використано виключно якісні матеріали, завдяки яким кровоспинні засоби є надійними та довговічними.

Особливості кровоспинних турнікетів та джгутів

Головною особливістю кровоспинних турнікетів та джгутів є компактність їхніх розмірів, що дозволяє зручне зберігання в середині невеликої за розмірами медичної аптечки, яка обов’язково присутня в лікарів бригади лікарів швидкої допомоги та працівників медицини катастроф. Інтернет-магазин тактичної медицини пропонує тільки якісні та ефективні засоби для зупинення кровотечі, використання яких допомагає збереженню здоров’я, а в багатьох випадках і життя в складних та аварійних ситуаціях. Виробниками кровоспинних турнікетів та джгутів є провідні компанії та фірми, що займаються виготовленням медичного обладнання, а їх ціна є цілком доступною для українських споживачів.

Серед особливостей кровоспинних джгутів та турнікетів варто відмітити їхню:

  • незамінність та затребуваність в надскладних умовах та аварійних ситуаціях, коли є цілком реальною загроза життю людини внаслідок великої втрати крові;
  • надійність, завдяки якій відбувається безумовна зупинка кровотечі та знижуються ризики появи небезпечних для здоров’я та життя людини ускладнень;
  • простоту використання та доступність. Накласти джгут або кровоспинний турнікет у надзвичайній чи аварійній ситуації може навіть людина, яка не має фахових знань у галузі медицини.

Деякі важливі деталі    

Важливо: час, впродовж якого накладається кровоспинний джгут чи турнікет є обмеженим, відповідно використання цих засобів є виключно тимчасовим – до моменту прибуття лікарів швидкої допомоги чи до прибуття потерпілого (пораненого) до стаціонарного медичного закладу. Задля убезпечення пацієнта від можливих ушкоджень, кровоспинні джгути та турнікети, які можна придбати на сайті https://tacmedicine.in.ua/ інтернет-магазину компанії Tacmedicine.in.ua, повинні бути правильно накладені.

Правилами правильного накладення кровоспинних турнікетів та джгутів володіють всі без виключення медичні працівники, співробітники правоохоронних органів та працівники, що виїжджають на гасіння пожеж чи на виклики, пов’язані з аварійними ситуаціями на дорогах тощо.

Новостной сайт города Харьков