Офлайн-навчання найбільш вірогідне у Лозівському та Красноградському районах

Фото: zmina.info

У Харківській області офлайн-навчання найвірогідніше розпочнуть у Лозівському та Красноградському районах. В інших громадах планується комбінована або онлайн-форма освіти. 

Як повідомляє кореспондент медіа «Слобідський край», про це 12 липня повідомив на брифінгу начальник ХОВА Олег Синєгубов.

– Перш за все, ми розглядаємо офлайн-освіту на території Лозівського та Красноградського районів. В інших районах планується комбінована освіта. У нас основна загроза це С-300, і враховуючи дальність випуску ракет, лінію фронту, розуміємо, які саме заклади освіти можуть приймати рішення щодо офлайн-навчання, – сказав Олег Синєгубов.

Однак, оскільки засновники шкіл несуть відповідальність щодо організації офлайн-освіти, вони обов’язково повинні мати облаштовані укриття та отримати сертифікат відповідності від ДСНС до тієї захисної споруди, яку вони пропонують для використання.

Деякі громади вже відмовилися повертатися до офлайн-навчання. Так, наприклад, Чугуївська громада, враховуючи безпекову ситуацію для себе прийняла рішення, що там буде лише онлайн освіта.

– Проте, вони вже наразі облаштовують такі укриття для того, щоб бути готовими й прийняти рішення щодо можливого комбінованої або офлайн форми освіти, якщо це буде дозволяти військово обстановка, – додає начальник ХОВА.

Нагадаємо, у Харківській області дозволили відновити офлайн-навчання, але з умовою наявності в закладі освіти спеціалізованого укриття.

У Харківській області навчальні заклади, які мають пристосовані укриття, можуть самі вирішувати, чи розпочинати навчальний рік у режимі офлайн.

Нагадаємо також, що 7 липня під час засідання Ради оборони скасували заборону на проведення масових та культурно-розважальних заходів на території Харківської області.

Головні події Харківська область читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков